2021 European Technology Winner 2021 European Technology Winner
HAKKIMIZDA

Medyatör İnteraktif 2008 yılında Kayseri’ de Erciyes Üniversitesi Teknopark yerleşkesinde kurulmuş bir yazılım ve Ar-Ge firmasıdır. Kurumsal Web Tasarım Ajansı olarak yıllardır hizmet vermekte olan firmamız aynı zamanda web tabanlı yazılım projeleri ve Mobil Uygulama projeleri geliştirmektedir.

Uzman ve çekirdek kadrosunu genç ve dinamik yazılım geliştirme uzmanları ile güçlendirerek sektörde deneyimli bir ekibe sahip ender firmalardan biridir. Bu da müşterilerimize oluşturduğumuz web tasarım projelerinden maksimum düzeyde verim ve olumlu geri dönüş almalarını sağlamaktadır.

Günümüz web sitesi programlama teknolojilerini takip ederek en güncel yazılım alt yapısı ile mobil uyumlu (responsive) ve duyarlı tasarım modelleri geliştirerek web tasarım ajansı olarak Kayseri'deki müşterilerimizin web sitelerini hazırlamaktayız.

Türkiye'nin en iyiweb tasarım firmaları arasında yer alan firmamız Kayseri merkezli kurulmuş olup Türkiye ve yurt dışındaki müşterilerine profesyonel web sitesi tasarımı hizmeti sunmaktadır.

Kendi yazılım ekibimiz tarafından hazırlanan içerik yönetim sistemi (CMS)ile yönetilebilir admin panelli web siteleri hazırlamaktayız. Bu da siz değerli müşterilerimize web sayfalarınızı istediğiniz zaman bize ihtiyaç duymadan güncellemenize olanağı sağlamaktadır.

Günümüzde web sitesi tasarımı bir firmanın en önemli reklam ve tanıtım aracıdır. Bu sebeple web tasarım çalışmaları google yönergelerine uygun bir alt yapıda programlanmalıdır. Bunun en büyük avantajı web sitenizin google ve diğer arama motorlarında arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasında avantaj sağlamaktadır.

Google ilk sayfada olan web siteleri her zaman rakiplerinden bir adım önde olup ticari olarak da minimum %30 oranında gelişme sağlamaktadır. Çünkü Google dostu web siteleri ekstra SEO çalışmalarına gerek kalmaksızın bölgesel arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmaktadır. Yine de rekabet olan sektörlerde SEO çalışmasına ihtiyaç duyulduğunda web sitesinin Google dostu seo alt yapısına sahip olması arama motorlarında üst sıralarda çıkmasında bir avantaj sağlamaktadır. Bölgesel olarakta örneğin Kayseri merkezli bir firmanın vermiş olduğu hizmet alanlarında Kayseri'de yapılan bölgesel arama sonuçlarında ilk sayfada çıkması mümkün olmaktadır. Biz de Kayseri'deki web tasarım ajansları arasında yapmakta olduğumuz Google dostu web siteleri ile ön plana çıkmaktayız.

Mobil cihazların kullanım oranlarının arttığı bu çağda web tasarım şirketleri arasında cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarla tam uyumlu olarak çalışan web sitesi projelerimiz hem kullanıcı dostu hem de yüksek hızda erişilebilir olması ile firmanızın vizyonunu ve prestijini artırmakla beraber web sitesi ziyaretçilerinize kolay ve ulaşılabilir olmasını amaçlamaktadır. Responsive tasarım modeli ile hazırlanan bir web tasarım hizmetinde ayrıca bir mobil web sayfası yapma ihtiyacı gerekmeksizin web siteniz tüm cihazlarda doğru ve eksiksiz bir şekilde görüntülenebilir.

Sonuç olarak web tasarım hizmeti doğası gereği alt yapısında profsyonel bir yazılım hizmeti barındırmaktadır. Burada Google'ı ve algoritmalarını iyi anlamış ve bunları hazırladığı web sitelerine entegre edebilen uzman bir ekip olmayı Medyatör İnteraktif olarak başarmış bulunuyoruz. Bu başarımız Kayseri'deki web tasarım şirketleri arasında lider konumda olmamızı sağlamaktadır. Bunun bilinci ile her zaman müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.


Medyatör İnteraktifMedyatör İnteraktif