Anasayfaya Dön
Butik Tasarım

Web Sitesi Tasarımı firmaları arasında %100 müşteri memnuniyeti sunan firmamız en uygun web sitesini sizlere sunmak için 2005 yılından bugüne kadar çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam etmektedir. 1000+ müşterisiyle birlikte başarılı çalışma hayatına devam eden ve Kayseri merkezli olarak çalışan profesyonel çalışanlarımız web site tasarımının yanında SEO hizmetleri, mobil uygulama, Google Adwords Reklamları ve sosyal medya danışmanlığı gibi pek çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Özel tasarımların yer aldığı firmamızda kesinlikle hazır şablon kullanılmaz ve sizlerin ek taleplerine anında yanıt verilir.

Web sitesi hazırlık aşamasından önce alanında deneyimli müşteri ilişkileri uzmanımız sizlerle gerekli görüşmeleri yapar ve beklentileriniz doğrultusunda çalışma ekibine bilgiler sunar. Daha sonra müşterilerimize özel bir web adresi üzerinden sunulan Web Sitesi Tasarımı ile birlikte grafik tasarımları arasından seçim yapmanız durumunda hemen işlemlere geçilir. Müşterilerimiz bu işlemi onaylayana kadar çalışmalarımız devam eder. Özel yazılımlar içeren ya da yurt dışı odaklı tüm tasarımlar tarafımızdan hazırlanabilmektedir. Bunun yanında SEO uyumlu, anlaşılabilir ve kaliteli bir web sitesi hazırlayarak en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Web Sitesi Tasarımı konusunda beklentilerinizin tamamı kısa sürede karşılanmaktadır. Bununla beraber mobil uyumlu siteleriniz de çok kısa sürede hazırlanarak tarafınıza iletilir. Modern bir ara yüze sahip ve kurumsal kimliğinizi de yansıtan web sitelerinin logo tasarımları da firmamız tarafından hazırlanabilmektedir. Arama motorlarında ilk sıralarda çıkmanız için kurum kimliğinizi internet ortamına yansıtacak bir tasarıma da ihtiyacınız olacaktır. Bu yüzden web sitesi fiyatlarımızı inceleyerek karar vermeniz doğru değildir. Web sitesi yaptırmadan önce web sitesi örneklerini inceleyebilir ve tasarım seçeneklerinin sizlere sunulmasını bekleyebilirsiniz. Bu konuda profesyonel çözümler sunan firmamız pek çok hizmeti sizlere ulaştırmanın gayreti içerisindedir.

İyi bir web tasarımı için bir takım kurallar bulunmaktadır. Bunlar;

  • Web tasarımının erişilebilir olması,
  • Doğru bir şekilde görüntülenebilmesi,
  • Tasarımın çok hızlı bir şekilde yüklenebilmesi,
  • SEO uyumlu olması,
  • Pratik bir şekilde yönetilebilmesi ve
  • Güncel olması önemlidir.

Web Sitesi Tasarımı konusunda iyi bir hosting alanı üzerinden yayınlanıyor yani erişebiliyor olması gerekir. İyi bir programlama alt yapısına sahip olan web siteleri uzun ömürlü olarak kullanılır. Kesintisiz olarak ziyaretçilerin erişimine izin verilmeli ve bu duruma önem gösterilmelidir. Web sitesinin doğru görüntülenmesi ise teknoloji odaklı gelişen bu sitelerin sürekli güncellenebilen çözünürlükte olması anlamına gelir. Yani tablet ya da mobil cihazların yanı sıra tüm PC’lere uyumlu bir şekilde görüntülenmesi gerekir.

Web Sitesi Tasarımı yapılırken hızlı yüklenebilmesi de önemlidir. Yani programlama alt yapısı ve tasarım öğelerinin uygun bir şekilde hazırlanması gerekir. Web sitesi hızı için tüm görsellerin de optimize edilerek web tasarımlarına entegre edilmesi şarttır. Standartlara uygun olarak programlama tercih edilmeli ve kaliteli bir hosting alanı üzerinden web tasarımı yayınlanmalıdır.

Bu kriterlerin yanı sıra arama motoru uyumlu olması da şarttır. Ekonomik ve etkili pazarlama araçlarından biri olarak kabul edilen web tasarımları arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO uyumu ile sağlanmalıdır. Ülkemizde en çok kullanılan arama motoru Google olduğu için firmalarınızın web sitelerinin Google’da üst sıralarda olması adına SEO uyumlu çalışma yapılması gerekecektir. Bu işlemlerin ardından web sitesi tasarımının kolay yönetilebilir olması da gerekiyor. Sürekliliği olan bir çalışma olduğu için profesyonel web tasarımcılar tarafından bu hizmet verilebilir. Hazırlık aşamasının ardından web tasarımı üzerinde kolayca kullanılan yönetim panelinin olması şarttır. Ayrıca yapılacak güncellemelerin pratik bilgisayar kullanabilen tüm kullanıcılara göre ayarlanması gerekir. %100 Türkçe ve kolay kullanıma sahip olan bir yönetim paneli bu yüzden ilk tercih olmalıdır.

Web Sitesi Tasarımı hizmetlerinde en son dikkat edilecek kriter ise Web sitesinin sürekli güncel olmasıdır. Ziyaretçilere yeni bilgiler sunmalı ve güncel bir içerikle donatılmalıdır. Özellikle duyurular ve haber bölümünde yayınlanan yazılarda kullanıcıların dikkatini çekmek adına en son içerikler güncellenerek yayınlanmalıdır. Doğru olmayan içerikleri ziyaretçilerin kaçmasına neden olacağı için web sitenizin size sunduğu kazancı da azaltacaktır.

Web Sitesi Tasarımı hizmetlerinde bu durumların tamamına dikkat eden firmamız, başarılı çalışma hayatına devam etmektedir. Web site hizmetlerinde logonun renkleriyle birlikte modern grafik tasarımlarını sizlere sunan firmamız, müşterilerinizin ilgisini daima çekebilecek olan özgün projelerini sizlerle buluşturmaya devam eder. Yeni nesil tasarım olarak bilinen web tasarımları geniş ve ferah bir sayfa üzerinde kullanımı pratik ve estetik çalışmalarımızı yansıtan özelliklerle hazırlanmaktadır. Bu sayede faaliyet gösterdiğiniz sektördeki en çok dikkat çeken web siteye sahip olabilir ve en iyi tasarımla uzun süre sitenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Web sitenizin genel görünümünü ufak değişiklerle güncel tutarak yine uzun süre kullanmanızı sağlıyor ve sitenizin güzelliğini korumaya devam ediyoruz. Dinamik olarak hazırlanan web site projelerimizde güncel bilgileri rahat bir şekilde projenize ekleyebilir ve sitenizin güncelliğini korumaya devam edebilirsiniz. Hızlı ve en son teknolojiyi kullanan firmamız ile birlikte tüm tarayıcılara uyumlu web sitelerini kullanarak firmanızın çok daha büyük kitlelere ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.

Kurumsal internet danışmanınız olarak sizlerle birlikte büyürken her geçen gün artan müşteri kitlemizle başarıdan başarıya ulaşmaya devam ediyoruz. Hız ve güvenlik açısından en iyi hizmeti alabilmek için tüm web sitesi projelerinizi bizimle paylaşabilir ve uygun fiyatlarla hizmet almaya başlayabilirsiniz. Tecrübeli kişilerden oluşan çalışanlarımız bu konuda kurumsal internet danışmanlığı yaparak tüm beklentilerinizi karşılayabilmektedir.

Her yaş grubunun internet kullanıcısı olduğu bir dönemde olduğumuz için teknolojinin de ne kadar geliştiğini tahmin edebilirsiniz. Web Sitesi Tasarımı da aynı oranda gelişerek binlerce kişiye rahatlıkla ulaşmanızı sağlamaktadır. Grafik tasarımlar ile desteklediğiniz bir web sitesinin sizlere ne kadar kâr sağlayabileceğini de düşünebilirsiniz. Modern internet tasarımlarına ya da e-ticaret sitelerine sahip olmak için kolaylıkla web tasarımı yaptırabilir ve pek çok seçeneği de bir arada görebilirsiniz. Web sitesi tasarımlarının SEO uyumlu olarak uygulanması da elbette firmanızı kârlılık oranını ciddi anlamda artırmaya yetecektir.

Günümüze kadar binlerce firmanın kurumsal kimlik oluşturmasına katkı sağlayan firmamız ayrıca birçok markaya da web sitesi tasarım çalışmalarını sunmuştur. Tasarımcı kimliğimizle beraber e-ticaret projelerinde de hizmet veren deneyimli çalışanlarımız Freelance destek vermeye devam etmektedir. Teknolojiyi yakından takip ederek en iyi optimizasyon çalışmalarını sizlere sunarken bu alanda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Web sitenizin ara yüz tasarımı ve geliştirme hizmetleri, mobil tasarımı, marka ve logo tasarımı ve HTML uygulamaları gibi pek çok işlemin tarafımızdan başarılı bir şekilde hazırlanarak sizlere sunulduğunu söyleyebiliriz.

Firmamızla iletişime geçerek bu hizmetlerin tamamından faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. Web Sitesi Tasarımı konusunda birçok imkânı da sizlere sunarken bu konuda yüksek memnuniyet garantisi vermeye devam ediyoruz. Tasarım deneyimi ve kullanıcı deneyimlerini bir arada sunuyor ve dilediğiniz her konuda danışmanlık hizmetlerimizi de paylaşıyoruz. 2005 yılından günümüze kadar tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak kurumsal kimlik oluşumlarını destekliyor ve hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.