2021 European Technology Winner 2021 European Technology Winner
European Technology Awards
Medyatör İnteraktif, Avrupa Teknoloji Ödülleri 2021 de "Web Tasarım" kategorisinde ödülünü aldı.
Bu yıl ikincisi düzenlenen Avrupa Teknoloji Ödülleri 2 Aralık 2021 tarihinde Paris’teki Ritz otelde yapıldı. Medyatör İnteraktif Web tasarım alanında attığı başarılı projeler ve modern, kullanıcı deneyimini geliştiren yenilikçi tasarım yaklaşımı ile bu ödüle layık görülmüştür.

Medyatör İnteraktif bu yılki Avrupa Teknoloji ödüllerinde 24 teknoloji şirketi ile birlikte bağımsız bir jüri tarafından olağanüstü başarısı nedeniyle seçilmiştir. Temel değerleri yenilik, gelişim ve deneyimleme üzerine kurulu olan firmamız bu ödül ile sektöründe ne kadar başarılı olduğunu da kanıtlamıştır. Medyatör’ ün genç ve dinamik ekibi hayata geçirdiği web tasarım projelerinde benzersiz tasarım öğeleri, üst düzeyde verimli yazılım teknolojisi ile kullanıcılara en iyi web sitesi deneyimini yaşatmayı başarmıştır.

Bu alandaki başarılarımızın takdir edilmesinden ötürü çok mutlu ve gururlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Dünya’nın her yerinden müşterilerine hizmet vermek ilkesiyle büyüme yolunda yaptığımız çalışmaların bu ödül sayesinde daha motive şekilde yoluna devam etmektedir.

Teknoloji sektörü yüksek bir ivme ile hızla değişiyor ve gelişiyor, özellikle Covid-19 salgını gibi gelişmeler sonucunda sektörde hızlı değişimler gerçekleşti. Uzaktan çalışma, dijitalleşme, online platformların çoğalması ile web sitelerine talebin artmasına sebep vermiştir. Bu süreçte de Medyatör İnteraktif uzaktan eğitim yazılımları, online e ticaret sistemleri gibi projeler ile sektöre hizmet vermiştir.

Ayrıca yurtdışı pazarda çalışmalarımızı yoğunlaştırarak Avrupa da bu ödülle de farkedilir olmamızın getirdiği sorumluluk bilinciyle büyüme yolunda hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğimizi, bu ödül ile ülkemizi yurt dışında da en iyi şekilde temsil edeceğimizi belirtmek isteriz.