2021 European Technology Winner 2021 European Technology Winner
MANİFESTO
Sizi dijital dünyada
en iyi şekilde
temsil ediyoruz . . .
Medyatör İnteraktif profesyonel bir ekipten oluşan, dijital Dünya ya ayak uydurabilen, her zaman yeni trendlere ve teknolojilere hazırlıklı olan ve aynı zamanda takip eden, bunu da işine en iyi şekilde yansıtabilen Türkiye'nin en iyi web tasarım ajanslarından biridir.

Sektörde 13 yıllık tecrübe ve deneyimli ekibimizle arama motoru Google ile %100 uyumlu, kullanıcı deneyimini (UX) ön planda tutarak benzersiz, sade ve kreatif tasarım anlayışımızı, ar-ge merkezimizde yazılım mühendislerimizin ürettiği akıllı yazılım teknolojileri ile birleştirirerek müşterilerimize dönüşüm oranı yüksek, sürdürülebilir ve yaşayan web tasarımı ve mobil yazılım projeleri üretiyor ve sınırsız müşteri desteği sağlıyoruz.
4.9
NEDEN MEDYATÖR
Kayseri Web Tasarım

Kayseri Web tasarımı belli web programlama dilleri ve tasarım araçlarını kullanarak, internet tarayıcıları üzerinde görüntülenen bir kod dizinidir. Yaygın olarak kullanılan HTML ve CSS programlama dilleri ile statik web siteleri oluşturulmakta ve CMS ( içerik yönetim sistemleri ) ile entegre edilerek dinamik hale dönüştürülmektedir. Bu sayede web sitenizi kolayca güncelleme imkanına sahip olursunuz. Bir web sitesinin Html ve Css kodlamasında en önemli unsur günümüzde mobil uyum sağlamasıdır. Bu da responsive programlama methodu ve Bootstrap tarzı web kütüphaneleri ile yapılabilmektedir. Bu sayede tüm mobil cihazlar ile uyumlu web tasarımı işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca arama motorlarının web sitelerini daha iyi tarama ve indexlemesine yardımcı olacak meta kod dizinlerini de oluşturabilir. Daha profesyonel ve geniş içerikli web tasarımı kayseri projelerinde .NET, Php. Mvc Framework, Jsp, React , Angular gibi farklı yardımcı web yazılım teknolojileri de kullanılır. Veri odaklı projeler içinse yüksek kapasiteli MSSQL, Oracle gibi veri tabanları kullanılmaktadır.

Kayseri web tasarım firmaları web tasarım projesinde kesinlikle kullanıcı dostu bir arayüz geliştirilmeli, aynı zamanda da kullanıcı açısından da işlevsel özellikleri barındırmalıdır. İçerik zenginliği ve doğruluğu da web sitelerinin ziyaretçilerinin web sitesinde daha çok vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

Web siteleri her zaman için ziyaretçi odaklı düşünülerek planlanmalıdır. Kayseri web tasarım ajansı Medyatör yaptığı web sitelerinde ziyaretçilere sunacağımız içeriklerin belirlenmesi, önem sıralaması, arama motorları ile uyumu, her türlü cihaz kullanımı da göz önünde tutularak kullanıcı dostu arayüzün tasarlanması ile içeriklerin düzgün ve basit bir planda sunulmasının sağlanmasıdır. Ziyaretçileri yapacağımız seo uyumlu web sitesi tasarımı ile doğru ve etkili bir şekilde yönlendirerek site içerisinde kolayca gezinmeleri sağlamak ve ulaşmalarını istediğimiz bilgilere ulaşmalarını sağlamalıyız. Gereksiz ve anlamsız içerik ve görsellerden mümkün olduğunca kaçınmalı, doğru, etkili ve dikkat çekici görseller ve sloganlar kullanmalıyız.

Bu sayede hedef kitlemiz ziyaretçilere doyurucu ve etkili içerik sunarak arama motoru Google gözünde de değerli bir web sitesi haline geliriz. Kayseri'nin en iyi web tasarım ajansıweb sitesi projelerinde doğru strateji ve planlama ile her zaman olumlu neticeler almaktadır.

Özgün tasarım web sitesi bir kere her şeyden önce tasarımsal olarak standart web sitelerinden çok daha estetik görünüme sahiptirler. Özgün tasarlanan web siteleri sunulmak istenilen içeriğe özel olarak hazırlandığından bu içerikleri uygun ve etkili bir biçimde sunmak mümkün olmaktadır. Web tasarım ajansı Medyatör olarak web tasarımı projelerinde ziyaretçilere ne sunmak ve onları web sitemiz içerisinde nasıl yönlendirmek istiyorsak tasarıma istediğimiz gibi yön verebilmekteyiz.

Ayrıca özgün tasarım web sitesi oluştururken özel web yazılım programlaması ile de Google tarafından istenilen web sitesi değerlerine ulaşabilmekteyiz. Bunlar aynı zamanda Google da sırlamalarımızı ciddi anlamda etkileyen unsurlardır. Dolayısı ile özgün web tasarım bize ciddi farklılıklarla ciddi avantajlar sağlamaktadır. Bunlardan en önemlisi web sitesi açılış hızı skorudur. Web sitenizin hızlı açılması Google açısından hem sıralama kriteri hem de ziyaretçiler için çok önemlidir. Sonrasında özel yazılım web sitesi altyapısı ile hem mobil uyumlu hem de temiz ve hatasız kodlamaya sahip olunmaktadır.

Ayrıca Medyatör İnteraktif kayseri web tasarım firmaları arasında özel tasarım hizmet veren tek firmadır. 

Temiz kodlama bir web sitesinin iskeletinin en temel ilkesidir. Kuracağımız web sitesinin kodları hatasız ve düzgün olması Google gibi arama motorları açısından önemlidir ve bir sıralama kriteridir. Temiz kod web tasarım hizmeti zahmetli olduğu kadar teknik donanımı ve bilgi düzeyi yüksek uzman yazılım ekibi gerektirir. Düzgün kodlama düzgün web sitesi demektir. Yanlış kodlamalar hem web sitelerinin görüntülenmesinde aksaklıklara hem de işlevsel olarak web sitesinin bazı alanlarında hatalara sebep vermektedir. Uzman bir yazılım ekibine sahip web tasarım firmaları temiz kodlama yapmakta hiç zorlanmazlar ve sorunsuz çalışan bir web sitesi oluşturabilirler, lakin bu ciddi vakit ve zaman almaktadır. Bu da kayseri web tasarım fiyatları yansımaktadır.

Kayseri web tasarım ajansı Medyatör web sitesi projelerinde özel tasarım hizmet sunduğu için web tasarım fiyatları konusunda özel fiyatlama yapmaktadır

Özgün web tasarımı fiyatları hazır template şablon web sitelerine göre daha pahalıdır. Sebebi de oldukça basittir aslında. Bir tarafta html , css ve cms yapısı hazır tamamen bir belirli şablonlar kullanılmak kaydıyla yapılan bir web sitesi, diğer tarafta ise önce Photoshop ve benzeri tasarım programları ile hazırlanan bir arayüz, akabinde kesme ve yerleştirme işlemlerini html, css ve bootstrap gibi kütüphaneler ile responsive olarak mobil uyumlu halde kodlamak, sonrasında dinamik hale dönüştürmek için CMS ( içerik yönetim sistemi ) ile entegre etmek gibi uzun bir süreçten geçmektedir. Bu süreçte web tasarım fiyatları nı etkilemektedir. Kayseri web tasarım şirketleri özgün tasarım hizmeti vermedikleri için fiyatlama konusunda stnadart politikalar izlemektedirler. Medyatör İnteraktif ise kayseri web tasarımı projelerinde ödüle layık tasarım konseptinde çalışmalar yaptığında özel fiyat politikası izlemektedir.

Burada kurum ve işletmeler kendi bütçe ve ihtiyaçları doğrultusunda özgün veya hazır tasarım web siteleri arasında tercih yapabilirler. Ama ticari beklentisi yüksek, arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen, güvenlik açığı olmayan, veri tabanında önemli veriler barındıran web siteleri yüksek oranda özgün web tasarım hizmetini tercih etmektedirler.

Web tasarım standartları web sitelerinin farklı tarayıcı ve cihazlarda aynı şekilde görüntülenmesini sağlayan yazılım teknolojilerinin genel tanımıdır. Web tasarım firmaları her biri farklı yazılım teknolojileri kullanmaktadırlar lakin web tasarımı yaparken temel methodlar kullanmaktadırlar. Bunların en başında HTML (Hyper Text Markup Language) ve CSS (Cascading Style Sheets) gelir ve bunlar web tasarımın vazgeçilmezleridir. Profesyonel web tasarım firmaları web standartlarına çok dikkat ederler.

World Wide Web Consortium (W3C) ise de bu alanda yapılan tüm araştırmaları yöneten ve denetleyen kuruluştur. 

Bu temel standartların yanısıra web tasarım ajansları gerek duyduklarında kurumsal web tasarım projelerinde farklı yazılım teknolojileri kullanabilmektedirler.

Özgün tasarımın SEO ya ciddi artısı ve katkıları bulunmaktadır. Google’ ın belirlediği kriterleri tam anlamıyla karşılamak ve istediği düzeyde bir web sitesi ne sahip olmak için özgün tasarım en iyisidir. Hazır web siteleri, hazır şablonlar ciddi yazılım ve kod hataları barındırmakta, site hız ve diğer SEO verileri ciddi oranda yetersiz kalmaktadır. Google arama motorunun istediği verileri en yüksek düzeyde elde etmenin yolu SEO uyumlu özgün tasarım bir web tasarımı hizmeti almaktan geçmektedir.

Özgün web tasarımı ile istenilen site hızından tutun, temiz kod valid ( doğrulanmış ) CSS ve Html kodlarına, doğru etiketlenmiş bir web sitesine sahip olarak istenilen SEO skoruna ulaşabilirsiniz. Yüksek SEO skoru demek rakiplerinizden bir adım daha önde olmanız demektir. SEO uyumlu web tasarım her zaman arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlar.

Google arama motoru bugün dünyanın en büyük arama motorudur ve web sitelerinin arama sonuçlarında listelemelerde yer almasını etkileyen birincil unsurlardandır. Google temel üçlüyü her zaman en önemli sıralama kriteri olarak vurgulamıştır. Site açılış hızı, mobil uyum ve içerik. Dolayısı ile web tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken en temel unsurların başında içerik gelmektedir. 

Web tasarım kayseri özel tasarım projelerinde ayrıca makale yazarları ile çalışarak seo uyumlu içerikler üretmekte, google ve diğer arama motorlarına doğru sinyaller göndermek koşulu ile kaliteli içerik sunmaktadır.

Her şeyden önce web sitemizde yayımlayacağımız içeriklerin web sitemizin tasarımı kadar özgün olması gerekmektedir. Google için özgün içerik çok kıymetlidir. İçeriğimizi görüntüleyecek ve okuyacak olan ziyaretçilere doğru, düzgün, akışkan ve doyurucu bir içerik sağlamamız gerekmektedir. Kayseri web tasarımı içeriklerin yerleşimi, sunumu aşamasında ciddi rol almaktadır. Yerleşimlerin, kullanılan renk ve resimlerin içerik ile olan uyumu, düzeni kusursuz olmalıdır. Bu anlamda bir içerik ile alakalı özgün olarak hazırlanmış metinler, o içeriğe ait çekilmiş fotoğraf ve resimler, içeriğe ait broşür, katalog, kullanım kılavuzu gibi dökümanlar, içerik videosu, içerik hakkında soru ve cevaplar gibi doyurucu ve akıcı bir içerik oluşturmak web siteniz için ödül niteliğindedir.

Ayrıca içerikle alakalı benzer konularda da blog tarzı yazılar ile farklı içerikler oluşturarak zenginleştirmek de web sitenize ciddi ziyaretçi trafiği sağlamaktadır.

Doğru hazırlanmış ve kayseri web tasarımı ajansı hazırladığı web sitesi sayesinde güzel sunulmuş içerik web sitenizin her zaman değerini artıracaktır.

Kayseri Web Tasarım

Profesyonel bir web tasarım şirketi olarak kurumsal ve bireysel firmalara mükemmel ve pozitif bir değer katmak için kolay kullanıcı arayüzüne sahip sade ve zarif web tasarımları yapıyoruz. Web tasarımı şirketlerin profesyonel bir kimlik kazanması, ölçeklenebilirliği ve güven oluşturması açısından oldukça önemlidir. Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek için firmaların web sitesi tasarımına zaman ve kaynak ayırması gereklidir. Kayseri Web Tasarım firmamız uzmanlık ve tecrübesini birleştirerek büyük ya da küçük ölçekli tüm sektörel firmaların kurumsal web tasarım işlerini yapmaktadır.

Kurulduğumuz günden bu güne dek teknolojik AR-GE konusunda tüm yeni hareketleri takip etmeyi kendimize ilke edindik. Web tasarım firmaları arasında bizi ön plana çıkaran en önemli etmenler arasında işimizi aşkla yapmamız yer almaktadır. Tüm web tasarım çalışmalarımızla firmalarla karşılıklı etkileşim içinde olarak hareket ediyoruz. Ayrıca fikir ve görüşlerinizi daha profesyonel ve kaliteli işler sunmak adına önemseyip dikkate alıyoruz. Beklenti ve isteklerinizi en doğru şekilde değerlendirip sizlere en iyisini sunmaya özen gösteriyoruz.

Kayseri Web Tasarım yıllardan beri sektörün içinde var olan özül almış bir firmadır. Müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak için onların standartlarını ve amaçlarını anlayarak işlerimizi yürütüyoruz. Müşterilerimizle aramızda uzun vadede güvene dayalı ilişki olmasının nedeni firmaların ihtiyaçlarına yönelik işlemler sunmamızdır. Rekabet analizi, markalaşma, SEO, derin pazar araştırması, pazarlama gibi sunduğumuz profesyonel hizmetler bizi sektörün en iyisi yapmaktadır.

Kayseri Web Tasarım Firmaları

Kayseri web tasarım firmalarıarasında bizi lider kılan en önemli özelliğimiz planlama ve hedefe ulaşma konusunda baştan sona tüm ayrıntıları rapor ederek müşterilerimize en mükemmelini sunmamızdır. Web Tasarım Ajansı olarak size hatırlatma fayda gördüğümüz en kritik hususlardan biri kurumsal bir web sitesine sahip olmanın mevcut iş yerinden daha önemli olduğudur. İnternet ve teknoloji ağının yaygınlaşması ile birlikte tüm firmalar kendi tanıtımlarını web siteleri üzerinden gerçekleştirmektedir. Web sitenizde yer alan web tasarım paketleri sağlam ve profesyonel bir alt yapıyla hazırlanmış ise ciddi oranda müşteriyi işletmenize kazandırabilirsiniz.

İnsanlar ihtiyaç duydukları mal ve hizmetlerle ilgili çevrimiçi araştırma yaparak gereksinim duyduğu her şey için web sitesiyle kolayca iletişime geçmektedir. Eğer web sitenizin tasarımı iyi organize edilmiş, hızlı, yaratıcı, kullanıcı dostu ve beklentilere uygun olursa şirketinizin çevrimiçi varlığı daha ön plana çıkacaktır. Böylece görünür ve bilinen bir firma olarak karlılık hedefleriniz ve satış rakamlarınızda önemli ölçüde artacaktır. Tam bu noktada Kayseri Web Tasarım olarak alanında uzman web designerlarımız ile birlikte sizlere profesyonel bir web tasarımı yaparak hedef kitlenizi bulmaya yardımcı oluyoruz.

Kayseri Web Tasarım Ajansı

Kayseri Web Tasarım Ajansı olarak kurumsal ve bireysel firmalar için çözüm odaklı profesyonel çalışmalarımız arasında şunlar yer almaktadır:

 • Sektörünüzle ilgili ürün ve hizmetler hakkında ön çalışma yaptıktan sonra tasarlanacak site konseptini belirliyoruz. Sonrasında ise sitenizi web yazılımı dilleri ile kodlayarak hazır hale getiriyoruz.
 • Kullanıcı deneyimi açısından sitenizin güncel kalması için bakım ve güncelleme çalışmaları yapıyoruz.
 • Sitenizin arama motoru sonuç sıralamasında yüksek hedeflere ulaşması ve organik trafiğinin beklenilenin üstünde olması için SEO hizmeti veriyoruz.
 • Sanal dünyada bilinirliğinizin artması ve internette güçlü bir şekilde varlık gösteren bir firma olmanız için internet reklamcılığı hizmeti veriyoruz.
 • Sosyal medya hesaplarınızın takibi, gönderim ve paylaşımlarınızın hazır hale gelmesi, takipçi sayısı ve etkileşiminizin artması için profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Geçmiş zamanlarda tasarlanan web sitelerinin aksine günümüzdeki web siteleri mobil kullanıcı düşünülerek oluşturulmalıdır. Yani firmanızın web sitesi hem dizüstü bilgisayar hem de mobil cihazlarla uyumlu olmalıdır. Profesyonel web tasarım ajansımız sitenizi iyi tasarlanmış bir yazılımla sorunsuz ve güvenilir bir şekilde kullanmak üzere teslim etmektedir.   Profesyonel bir web tasarımının olmazsa olmalarından biri SEO alt yapısı barındırmasıdır. Web sitenizi hazırlarken SEO konusunda sizlere sunacağımız profesyonel alt yapı hizmetleri şu şekilde olacaktır:

 1. Hızlı barındırma hizmeti
 2. Gereksiz kodlardan arındırılmış bir yapı
 3. Doğru kodlama sunan bir web sitesi
 4. Kullanıcı dostu bir tasarım
 5. Optimizasyonu yapılmış görseller
 6. SSL sertifikası
 7. Mobil uyumlu olması
 8. Ana sayfada doğru başlık ve deion sunulması
 9. Ana sayfada doğru bir Hashtag yapılandırması
 10. Search Console ve Google Analytics tanımlarının doğru bir şekilde yapılması
 11. Akıllı urller içeren bir tasarıma sahip olması

Yukarıda bahsi geçen tüm çalışmalar profesyonel web tasarım şirketimiz tarafından Google aramalarında üst sıralarda yer almanız için yürüttüğü çalışmalardır. İyi bir web tasarım ajansı olarak SEO prensiplerine bağlı olarak çalışmayı, doğru ve stratejik hamleler yapmayı, kullanıcılara maksimum fayda sağlayan bir web tasarımı hazırlamayı kendimize ilke ediniyoruz. Ayrıca iş başlamadan önce hazırlayacağımız web sitesine ait firmanın rakip analinizi etkili bir şekilde araştırıp planlamayı bu hedefler doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal web tasarım ajansı olarak bağlantıların doğru bir şekilde çalışması, kırık link bulunmaması, içeriklerin son kontrollerinin yapılması gibi işlemleri devamlı surette gözden geçirdikten sonra web sitesini yayına hazırlıyoruz. Bir web sitesi yayına hazırlandıktan sonra üzerinde sürekli çalışmalar yapılmalı ve durumu hep takip edilmelidir. Bu bağlamda firmamız web tasarımı yaptığı firmayla bağlantısını kesmemektedir. O sitenin takibini ve güncelleştirmelerini yapıp gelişime ihtiyaç duyulan alanları belirlemektedir.

Kurumsal web tasarım hizmeti verdiğimiz tüm firmaların ürün ve hizmetlerini internet ortamında doğru tanıtabilmesi için profesyonel destek ve çözümlerimizle her zaman yanında olmaktayız. Uzman bir web tasarım firması olarak en güncel web tasarım araçlarını ve teknolojilerini kullanıyoruz. Siteniz doğru kod mimarisiyle tasarlanmakta olup responsive uyumluluğa sahip hale getirilmektedir.

Kurumsal bir web sitesi hazırlarken web sitenizin kurumsal kimliğini ön plana çıkaran tasarımlar yapıyoruz. Kurumsal bir web sitesi firmanın misyonu, vizyonu ve amaçlarını doğru yansıtacak şekilde hazırlanmalıdır. Kurumsal web tasarımında firmanın sektörü, logosu ve verdiği hizmet çok önemlidir.

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları birçok kritere bağlı olarak değişiklik arz eder. Bu konuda net bir rakam olmayacağından yaptıracağınız web sitesi tasarımı talep ettiğiniz hizmetlere göre değişir. Web sitesi fiyatları sayfa sayısı, SEO hizmeti, mobil uygulama hizmeti, tarz, güncelleme, bakım, hosting, mail hizmetleri, logo tasarımı, veri tabanı uygulamaları gibi birçok farklı etmene bağlı olarak belirlenir. Burada bahsi geçen hizmetlere göre fiyat değişikliği olmaktadır.

Kayseri Web Tasarım firması olarak müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarını tespit ve analiz ederek fiyat sunmaktayız. Kaliteli bir web tasarım ajansı olarak ihtiyaç duyduğunuz her hizmeti profesyonel ve farklı yetenekteki ekip arkadaşlarımızla başarılı bir şekilde sağlamaktayız. Sektörünüzü, hedeflerinizi, amaçlarınızı ve nasıl bir site beklediğinizi bize bildirdikten sonra süreci hızlı bir şekilde başlatmaktayız. Web tasarım konusunda pek çok firmaya verdiğimiz kurumsal ve profesyonel hizmetler ve kurumsal referanslarımız nasıl bir web tasarım ajansı olduğumuzu ortaya koymaktadır. İstekleriniz doğrultusunda firmanızı ön plana çıkaracak bir web sitesi tasarımı hazırlatmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Tamamını oku